Коростенський МРВ взяв участь у громадському обговоренні проєкту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)

Дата: 19.02.2020 16:41

19 лютого, заступник начальника Коростенського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Віта Линник та психолог відділу  Андрій Шевчук взяли участь у громадському обговоренні проєкту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади), що відбулися в залі засідань Коростенської районної ради під головуванням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка.

Проєкт Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) спрямований на децентралізацію влади та оновлення конституційного регулювання здійснення місцевого самоврядування і організацію адміністративно-територіального устрою відповідно до вимог Європейської хартії місцевого самоврядування.

Метою обговорення є підвищення ефективності системи місцевого самоврядування, здатної забезпечити оптимальні умови для реалізації прав і свобод людини на рівні громади, округу та області, сприяння подальшому розвитку форм безпосередньої демократії та децентралізації влади, визначення раціональної просторової основи організації влади для забезпечення децентралізації, доступності та якості надання адміністративних послуг, посилення спроможності та відповідальності громад за свій розвиток, створення передумов стійкого розвитку територій.