На Коростенщині проведено єдиний стрілецький день з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони

Дата: 20.02.2020 16:57

20 лютого на вогневому містечку Ушомирської військової частини А 1796 під керівництвом заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Артема Майданика проведено єдиний стрілецький день з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Коростенського, Лугинського, Хорошівського, Олевського та Овруцького районів.

Метою заходу було підняття фахової підготовки військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони Коростенського району. Під час проведення заходу практично виконувались стрільби та нормативи з вогневої підготовки.

Заняття на вогневому містечку військової частини були добре організовані, кожен зміг вивчити заходи безпеки під час стрільби, будову стрілецької зброї, а також проводилась медична і тактична підготовка. Керівником занять був командир батальйону підполковник Ігор Соловйов.

Під час проведення занять всі військовозабов’язані показали добру організованість, дисципліну, а також навички у володінні стрілецькою зброєю.

«Система територіальної оборони – це широкий комплекс завдань, який спрямований, в першу чергу, на гарантування безпеки громадян. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в Україні, навчання підрозділів територіальної оборони досить важливе.», – зауважив заступник військового комісара з територіальної оборони Руслан Бовсуновський.

Ініціатором заходу був Коростенський об’єднаний міський військовий комісаріат.

Фотоальбом заходу

Оксана Бовсуновська,

начальниця відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА