Щодо залишку коштів безготівкової субсидії на рахунку АТ «Ощадбанк»

Дата: 20.02.2020 17:18

Якщо ви споживали комунальні послуги ОЩАДно (на суму меншу, ніж розмір субсидії), то за поточний місяць вам буде сформовано залишок коштів. Він зберігатиметься та переноситиметься на наступний місяць – і так до завершення опалювального сезону.

Кожного місяця, коли ви споживаєте комунальні послуги на суму меншу, ніж розмір субсидії, у вас формується позитивний залишок. Цей невикористаний залишок за субсидією зберігається в Ощадбанку для покриття спожитих комунальних послуг у наступному місяці. Якщо ви споживали комунальні послуги ОЩАДно протягом всього опалюваного сезону, по його завершенні фінальний залишок коштів за субсидією буде перераховано на ваш поточний рахунок в Ощадбанку у червні. Рахунок для перерахування фінального залишку коштів за субсидією вам буде відкрито автоматично. Ці кошти ви зможете використовувати на будь-які власні потреби. Про можливість отримання фінального залишку коштів за субсидією вас буде проінформовано за допомогою SMS .

Звернувшись до контакт-центру Ощадбанку за телефоном 0-800-210-800  з приводу субсидії  можна дізнатись:

• суму перерахованих коштів за субсидією Ощадбанком на рахунки комунальних підприємств;
  • суму, яку потрібно доплатити за комунальні послуги;
  • перелік комунальних послуг, за якими відсутня інформація, і за якими потрібно сплатити згідно з квитанціями;
  • залишок субсидії на поточний день;
  • інформацію щодо реєстрації та користування особистим кабінетом субсидіанта на сайті https://pkb.oschadbank.ua/login.

Начальниця управління праці та соціального захисту населення

Лілія Ситнік