Увага! Проводиться Всеукраїнський конкурс студентських робіт «Інклюзивний дизайн»!

Дата: 21.02.2020 13:04

Громадська організація осіб з інвалідністю «Креавіта» організовує Всеукраїнський конкурс студентських робіт «Інклюзивний дизайн».

Конкурс проводиться за підтримки комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Харкова та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Основна мета конкурсу – виявлення кращих проектів, які демонструють можливі архітектурно-конструктивні, дизайнерські рішення із використанням сучасних технологій створення інклюзивного середовища життєдіяльності, у тому числі для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти, аспіранти та випускники закладів вищої освіти віком до 30 років.

Інформацію щодо порядку та умов проведення конкурсу, у тому числі перелік запропонованих номінацій, розміщено за посиланням.

Контакти: тел..: (057)751-78-44, (050)300-34-81 – Олена Шингарьова

Начальник управління праці та соціального захисту населення

Лілія СИТНІК