Пам’яті Миколи Федоровича Сингаївського

Дата: 21.02.2020 15:19

22 лютого, сім років тому, перестало битися серце нашого славетного земляка – Миколи Федоровича Сингаївського – поета, відомого публіциста, прозаїка, кваліфікованого перекладача, журналіста та автора невмирущих всесвітньовідомих «Чорнобривців».

Колектив Коростенської районної бібліотеки постійно згадує зустрічі, розмови з Миколою Федоровичем, адже він неодноразово навідувався до нашої книгозбірні. Важко усвідомити, що вже ніколи не зможемо мати живого спілкування з поетом, про те його чиста, світла душа назавжди залишиться у наших вдячних споминах.

І тепер, коли Микола Сингаївський на березі Вічності – його творчість бачиться нам не просто однією великою зорею серед літературних імен, а він уже сам велике зоряне нічне небо.