Керівниця апарату Коростенської РДА Катерина Корчова взяла участь в загальних зборах громадян

Дата: 21.02.2020 16:40

21 лютого в Сушківській сільській раді відбулись загальні збори громадян, участь в яких також взяли керівниця апарату Коростенської районної державної адміністрації Катерина Корчова, депутати сільської ради, жителі громади.

На порядок денний зборів було винесено наступні питання:

• Звіт голови сільської ради Людмили Максимчук за 2019 рік.
  • Про благоустрій сільської ради.
  • Про протипожежну безпеку на території сільської ради та заборону випалювання сухої рослинності.

В ході зустрічі жителі громади задали питання, що стосувались здебільшого проблем з питною водою, проведення земельної реформи та реформи децентралізації, особисті питання громадян.

Особлива увага була приділена питанню розробки на території сільської ради бурштиноносної ділянки для добування бурштиновмістних пісків.

Всі запити громадян були зафіксовані. Катерина Корчова в межах своєї компетенції дала відповіді на, хвилюючі людей, запитання та запевнила жителів сільської ради, що триматиме їх вирішення на особистому контролі.

Також в цей день керівниця апарату побувала в Сушківській СЗШ на заході, що був присвячений Міжнародному дню рідної мови.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА