Поліцейські оперативно розшукали дівчину з Васькович і повернули її додому

Дата: 21.02.2020 19:41

20 лютого на сайті Національної поліції Житомирської області було розміщено оголошення про зникнення 15-річної дівчини. Повідомлення до Коростенського відділу поліції від жительки с. Васьковичі. За словами жінки, її донька пішла до школи ще вчора і до цього часу не повернулась. Мобільного телефону у дівчини немає.

Вона відзначила, що на вигляд дівчини 16-18 років, високого зросту, худорлявої тілобудови, волосся темне, зачіска - каре. Була одягнена в довгу курку сірого кольору, сірі кросівки, без головного убору, мала маленьку сумку через плече.

Зазначаємо, що поліцейські оперативно розшукали дівчину і повернули її додому. З нею все добре. За словами знайди, вона перебувала у знайомих. Нині з дівчиною працюють ювенальні поліцейські.