Вітаємо з днем народження Олену Консевич!

Дата: 22.02.2020 08:23

Сьогодні свій день народження відзначає наша колега - адміністратор центру надання адміністративних послуг Олена КОНСЕВИЧ.

Це чуйна і сердечна жінка, справжня подруга, професіонал своєї справи, яку ми щиро вітаємо зі святом і бажаємо, щоб життя її було світлим, сповненим віри, нідії, любові.

Нехай щодня у вашому житті буде хоча б одна, але щира посмішка, що буде нагадувати, які часом ілюзорні хмари над головою. Бажаємо, щоб поруч завжди були ті, хто любить вас, і ті, кого любите ви. Щоб почуття були справжніми, друзі вірними, а ви - такою ж природною і щасливою!

Нехай вся турбота, тепло і доброта, якими ви оточили своїх близьких і знайомих знову і знову повертається до вас бумерангом. І не тільки в день народження, а кожен новий день.

З днем народження!