Юрій Тарасюк провів зустріч з керівниками лісопильних підприємств

Дата: 24.02.2020 16:14

Сьогодні, 24 лютого 2020 року, в актовій залі Коростенської районної ради відбулася зустріч голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка із приватними підприємцями, які займаються обробкою лісу.

На нараді були присутні заступник голови райдержадміністрації Артем Майданик, депутати районної ради, представники ДП «Коростенське ЛМГ» та ДП Коростенський лісгосп АПК.

Метою зустрічі було знайомство з керівниками лісопильних підприємств та легалізація робочих місць на даних підприємствах.

«Хочеться відзначити, що співпраця органів державної влади та підприємств в першу чергу спрямована на підвищення економіки країни, а також створення таких умов праці аби повернути наших громадян, які зараз живуть і працюють за кордоном. Ми маємо мотивувати українців, які живуть за кордоном, задуматися про повернення», - відзначив в ході наради Юрій Тарасюк.