Декларування доходів. Розділ доходи: що вказувати, а що ні?

Дата: 25.02.2020 13:33

Якщо Ви є клієнтом «Ощадбанку» або «ПриватБанку», то можете спростити заповнення е-декларації, взявши в онлайн-банкінгу довідку для декларації. У цій довідці буде інформація щодо всіх Ваших рахунків у банку, де Ви її отримуєте. Важливо, що у довідці вказується інформація про залишок коштів на рахунках станом на останній день звітного періоду 31.

Інформація з довідки буде необхідна для заповнення розділу про доходи. У розділі грошові активи з довідки необхідно вказати залишки на рахунках на останній день звітного періоду. А у розділі щодо банківських рахунків ця довідка допоможе внести рахунки банку у форматі IBAN.

Будьте уважні: якщо Ви брали кредит, то у розділі про доходи його вказувати не потрібно. Він вказується у розділі про фінансові зобов'язання за умови, що його сума перевищує 96 050 грн. Не вказуються депозити, але нараховані відсотки за депозитами необхідно вказати. Суму депозиту зазначається у розділі грошових активів.

Не забудьте додати у розділі доходів "кешбек" або "бонуси", що виплачуються банком.

У випадку додаткових запитань можете поспілкуватися зі мною, або ж скористатися роз'ясненнями від НАЗК за посиланням: http://bit.ly/roz_NAZK