Засідання по здійсненню контролю за використанням та охороною місцевих лісових ресурсів та надр

Дата: 25.02.2020 16:41

Сьогодні, 25 лютого, відбулось засідання голови районної державної адміністрації Юрія Тарасюка та робочої групи по здійсненню контролю за використанням та охороною місцевих лісових ресурсів та надр.

На засіданні були присутні заступник голови райдержадміністрації Артем Майданик, спеціалісти райдержадміністрації, та члени робочої групи: головний лісничий Державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство» Сергій Ткачук, заступник начальника сектору превенції, капітан поліції Дмитро Шинкарчук, головний інспектор Коростенського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Житомирській області, підполковник Василь Дідовський, начальник відділу у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Володимир Тарасенко.

Метою зустрічі стала необхідність вжиття заходів щодо припинення незаконного видобування піску в районі.

«На території Коростенського району законно функціонуючих піщаних кар'єрів не зафіксовано. Однак викликає занепокоєння ситуація, щодо несанкціонованого видобутку піску. Ми маємо долучитися до протидії незаконному видобутку піску й стати на заваді розповсюдженню цього негативного явища, яке нищить навколишнє природне середовище. Тільки спільними зусиллями громади, органів влади та правоохоронних органів можливо покласти край вчиненню вказаних кримінальних правопорушень», – відзначив в ході наради Юрій Тарасюк.

Оксана Бовсуновська,

начальник відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.