Побачив світ збірник сценаріїв тематичних культурно-мистецьких заходів «Дух в колір заплетем, проростем і піснею, і цвітом»

Дата: 28.02.2020 17:32

Для створення цього видання відділом культури та методистами РБК було відібрано кращі сценарії, опрацьовані на практиці в клубних установах району, попередньо представлені для районного Конкурсу сценаріїв. В них – ідеї, душа, творчий неспокій.

Видання першого Збірника сценаріїв – непересічна подія, своєрідний обмін досвідом, що стане поштовхом до сплеску творчих задумів, професійного росту та удосконалення сценарної майстерності, додасть наснаги і сил для подальшої творчості та організації змістовного дозвілля населення.

Глибоко переконана, що видання цього Збірника дасть новий поштовх в діяльності клубних установ району, сприятиме підвищенню рівня організації і проведення культурно – масових заходів, допоможе яскраво проявитися та утвердитися багатьом талановитим аматорським колективам і виконавцям.

Лариса Бондар,

начальник відділу культури Коростенської РДА