Цікава книжечка маленькому читачеві

Дата: 28.02.2020 16:55

Нещодавно наша книгозбірня отримала приємний подарунок – друге ювілейне видання українського письменника, нашого земляка Петра Сингаївського «Білі черевички у зими». Ця книжечка – є маленькою частинкою творчого доробку для дітей талановитого митця поетичного слова. Не дивлячись на те, що у  Петра Федоровича більшість збірок адресовані дорослим, його завжди вважали дитячим поетом. Можливо тому, що його твори для найменшого читача зігріті доброю усмішкою, легко читаються і запам’ятовуються.

Прикро одне, що неймовірна збірка «Білі черевички у зими» вийшла, на жаль, досить маленьким тиражем – всього 1000 примірників, і дуже приємно, що ми одні із перших отримали такий цінний подарунок від сина поета, Сергія Петровича Сингаївського, який також є вже відомим українським письменником.

В оновленому виданні, з прекрасними неповторними ілюстраціями, зібрані надзвичайно мелодійні вірші для дітей, які разом з поетом вчать бачити і чути як оживає усе навкруги: сонечко весну принесло, а жучок-морячок її відкриває, дощик наздоганяє хлопчиська, а  зима загубила біля річки свої черевички… Правда ж цікаво почитати? Тож мерщій до нашої бібліотеки.

Коростенська районна бібілотека ім. М. Сингаївського