1 березня щорічно відзначається Всесвітній день цивільної оборони

Дата: 01.03.2020 09:32

Це свято присвячується заснуванню в 1931 році «Асоціації Женевських зон» – «зон безпеки». Був встановлений в 1990 році.

Перший день весни для представників цивільної оборони є справжнім святом. В нашому світі, на жаль, і без війни трапляється надто багато катастроф і надзвичайних ситуацій, в яких вміння вести себе правильно, знання безпечних місць, де можна сховатися і, таким чином, врятувати себе і товаришів, будуть вельми до речі. Тому в даний час просто необхідно відзначити, наскільки важлива діяльність і авторитет служб екстреної допомоги.

В цей святковий день ми вітаємо представників цивільної оборони зі святом та щиро бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, родинного затишку, добра та злагоди, успіхів в роботі та в житті!

З повагою, голова Коростенської райдержадміністрації Юрай Тарасюк