Укравтодор запустив інтерактивну мапу доріг, що будуть відремонтовані за планами цього року

Дата: 02.03.2020 18:50

У Мінцифрі щиро радіють, коли інші органи влади або організації працюють над впровадженням сучасних та інформаційних технологій, які роблять життя українців зручнішим. Укравтодор запустив інтерактивну мапу доріг, де можна в режимі реального часу побачити усі ділянки, що будуть відремонтовані за планами цього року.

Мапа доступна на порталі https://map.ukravtodor.gov.ua. Громадяни можуть отримувати об’єктивну й актуальну інформацію щодо стану проїзду (ремонтів, ДТП, перекриття руху, ускладнення руху), про об’єкти придорожнього сервісу, розташування паркінгів та аварійно-небезпечних ділянок, погодних умов на дорогах тощо.

Портал оновлюється постійно через інформацію від дорожніх служб, дані гідрометцентру, системи Weigh-in-motion, дорожніх засобів контролю (лідарів, сканерів, камер), GPS-трекерів на техніці підрядників і звернення громадян про ситуації на дорогах. Пізніше мапа буде доступна в Дії.

Також користувачі можуть надсилати до Укравтодору інформацію про наявні проблеми, які перешкоджають комфортному проїзду (незадовільний стан доріг, перешкоди руху, події на дорогах тощо).