На Житомирщині правоохоронні та контролюючі органи здійснюватимуть спільні перевірки підприємств лісозаготівлі та лісообробки

Дата: 02.03.2020 18:22

Сьогодні,  2 березня, в ОДА відбулася нарада з питань незаконного видобутку надр та лісу під головуванням заступника голови ОДА Віктора Градівського.

«Наше завдання напрацювати алгоритм дій. І спільними перевірками здійснювати ці заходи. Такі рейди вже показали свою ефективність, коли в області перевіряли законність діяльності автозаправних станцій», – наголосив Віктор Градівський.

Нагадаємо, що на Житомирщині свою роботу припинили 29 нелегальних АЗС.

Правоохоронні та контролюючі органи здійснюватимуть перевірки спільними зусиллями, аби виявити незаконні деревообробні та лісозаготівельні підприємства.

У кожному районі створені мобільні групи, котрі також опікуються цими питаннями. Очікується активне долучення до роботи щодо виявлення незаконного видобутку надр та лісу представників об’єднаних територіальних громад.