Не вступайте в конфлікт із законом!

Дата: 03.03.2020 11:24

Злочинність неповнолітніх – це складова злочинності, суб’єктами якої є неповнолітні. Причиною підліткової злочинності найчастіше є неналежний догляд за дітьми батьків або їхня відсутність, загальне зниження рівня життя, неблагополуччя сімей, які з втратою прибутку втрачають і моральні цінності, відсутність нормальних побутових умов – все це призводить до того, що діти, прагнучи жити так, як усі, намагаються досягти цього шляхом крадіжок та інших злочинів. Крім того, згубний вплив на неповнолітніх справляє телебачення, що пропагує насильство і життя заради власного задоволення.

В Україні особа, яка вчинила злочин, підлягає покаранню. Кримінальна відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень  настає з 16 років, а за окремі види злочинів – з 14 років.

НЕ ВСТУПАЙТЕ В КОНФЛІКТ ІЗ ЗАКОНОМ!

Коростенський районний центр

соціальних служб