Чи можна звільнитись у день подачі заяви про звільнення?

Дата: 03.03.2020 11:58

В українському законодавстві передбачені виключні випадки, коли власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник (ч.1 ст. 38 КЗпП України).

• у разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання);
  • переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість;
  • вступ до навчального закладу;
  • неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком;
  • вагітність;
  • догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю;
  • догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або особою з інвалідністю I групи; вихід на пенсію;
  • прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин.

Фото без опису???????

Для того, щоб звільнитись у бажаний строк, замало в заяві про звільнення зазначити поважну обставину, передбачену ч.1 ст. 38 КЗпП України. Будь-який з зазначених випадків повинен бути документально підтверджений.

Роз’яснення з цього питання надала фахівець Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Оксана Сергієнко -  інтегратор Коростенського МЦ з надання БВПД