Партнерство з роботодавцями – необхідна передумова взаємовигідної співпраці

Дата: 05.03.2020 11:27

4 березня у приміщенні актової зали Коростенського МЦЗ відбувся ярмарок вакансій з представниками мережі продуктових маркетів «Сільпо» групи компаній Fozzy Group.

Менеджер з персоналу, Валерія Сидоренко, ознайомила присутніх із цілями та напрямком діяльності підприємства, умовами праці, графіком роботи та рівнем заробітної плати, розповіла про соціальні гарантії та вимоги до претендентів на роботу.

Акцентувала увагу присутніх на тому, що головна мета компанії – клієнтноорієнтованість. Озвучила про потребу в кадрах, наразі – в швидкому укомплектуванні вакансії касира торгівельного залу, продавців-консультантів, вантажників.

Безробітні мали гарну нагоду поспілкуватись безпосередньо з представником роботодавця та отримати необхідну інформацію. Також, для поповнення кадрового резерву, всі бажаючі (7 жінок) мали можливість на заході оперативно заповнити анкети.