Дорогі жінки! Щиро вітаємо вас із Міжнародним жіночим днем – 8 березня!

Дата: 06.03.2020 07:57

Від самого нашого народження найсвітліший образ жінки-матері, ніжної та люблячої половинки – дружини та лагідної бабусі був і залишається символом берегині людського роду, домашнього вогнища та сімейного благополуччя.

Жінка сьогодення уособлює в собі чимало рис. Вона бере активну участь у державному та політичному житті країни, всю себе віддає родині та будує власну кар’єру. Бореться за права жінки в соціумі і в той же час щоденно турбується про своїх близьких.

В цей святковий та радісний день в першу чергу хочеться низько вклонитись перед кожною з вас за любов, турботу, ніжність, трепетне відношення та від щирого серця побажати вам, дорогі жінки, любові від ваших чоловіків та дітей, родинної злагоди, затишку, достатку та взаєморозуміння у ваших родинах!

Нехай у кожному жіночому серці ніколи не згасає вогник віри, надії, надії та любові, позитивного настрою та душевної гармонії вам, любі наші! Нехай ваше життя буде сповнене яскравими враженнями та реалізованими мріями!

З повагою,

голова Коростенської районної