Легалізація праці – запорука гідного життя

Дата: 10.03.2020 08:14

Хоча ми вже не один раз писали про негативний вплив «тіньової» зайнятості і заробітної плати, дане питання і надалі залишається болючим для нашої країни та громадян. Тому вчергове хочемо привернути увагу - працівники, які погоджуються одержувати заробітну плату в «конвертах», стають заручниками самих себе, адже вони позбавляють себе соціальних виплат та гарантій.

Фахівці Коростенського центру зайнятості щотижнево проводять інформаційні семінари для безробітних, доводячи переваги легальної зайнятості.