Профілактично-роз’яснювальний рейд «Діти вулиці»

Дата: 10.03.2020 09:55

Службою у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації спільно з працівниками Коростенського районного центру соціальних служб та із залученням старшого інспектора з ювенальної превенції Коростенського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Житомирській області було проведено черговий профілактично-роз’яснювальний рейд «Діти вулиці» у населених пунктах району.

Метою заходу було попередження проблем дитячої безпритульності та бездоглядності, недопущення вчинення дітьми правопорушень, виявлення на ранній стадії сімей, які не спроможні або не бажають виконувати батьківські обов’язки щодо належного утримання та виховання дітей, надання соціальних послуг сім’ям.

В ході здійснення вищевказаного заходу, з батьками дітей проведено роз’яснювальні бесіди на предмет дотримання законодавства щодо належного утримання та виховання дітей, а також попереджені про передбачену адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення прав дітей.

Відзначимо, що службою у справах дітей райдержадміністрації спільно із відповідними структурними підрозділами продовжують здійснюватись заходи, спрямовані на реалізацію державної політики у сфері захисту прав та інтересів дітей різних категорій, підтримки сімей, надання соціальних послуг, спрямованих на належне утримання та виховання дітей.