На Житомирщині поліцейські розшукують викрадене «Volvo ХС 70» та встановлють причетних

Дата: 10.03.2020 12:52

9 березня уранці невідомі на вулиці м. Коростеня напали на місцевого жителя, завдавши йому тілесних ушкоджень, та заволоділи його автомобілем. Поліцейські проводять слідчо-розшукові заходи для встановлення причетних осіб та їх затримання.

Попередньо встановлено, що близько 5:00, коли 44-річний потерпілий повертався додому, неподалік під’їзду хтось ударив його ззаду по голові, від чого він упав, втративши свідомість. Коли чоловік прийшов до тями, то виявив відсутність барсетки з документами та грішми, а також автомобіля «Volvo ХС 70», ключі від якого теж було викрадено разом з названими речами.

За вказаним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження відразу за кількома статтями Кримінального кодексу – 187 (Розбій) та 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом).

На території області було розпочато спеціальну поліцейські операцію для виявлення та затримання викраденого автомобіля. Нині проводиться комплекс й інших слідчо-розшукових заходів для встановлення причетних до кримінального діяння осіб.

Потерпілий був госпіталізований до лікарні, де йому надається необхідна медична допомога. Загрози життю чоловіка немає.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

© Головне управління Національної поліції в Житомирській області: https://zt.npu.gov.ua/news/aktualno/na-zhitomirshhini-policzejski-rozshukuyut-vikradene-Volvo-xs-70-ta-vstanovlyut-prichetnix/?fbclid=IwAR1Mxo6b8I7eynP22To8nSglO5P0pSFJ3l3l1EZC1JbZMdJeohoBNb-DB08