14 березня в Україні відзначається День українського добровольця

Дата: 13.03.2020 09:35

Українці завжди вважалися найбільш миролюбним народом, однак історично доведено, що вони завжди готові захищати рідну землю від ворога.

З самого початку збройного конфлікту, разом зі збройними силами стояли добровольчі батальйони, які зуміли зупинити ворога – 14 березня 2014 року з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині.

Добровольці першими взяли до рук зброю, аби зупинити агресора, сформували перші загони захисників України, стали основою нової Української армії. Пам’ятаючи стару козацьку істину: «Душу – Богові, життя – Вітчизні, честь – нікому!», добровольці першими показали приклад справжньої відданості своєму народу та Українській Державі.

З глибокою шаною висловлюємо слова вдячності добровольцям, що жертвували своїм життям і здоров’ям задля спільного блага. Волонтерам, які допомагали і допомагають нашим воїнам. Всім, хто пам’ятає, що Україна веде нерівну боротьбу з сильним агресором, хто готовий у скрутний момент надати братерську допомогу.

Зі святом Вас! Міцного здоров’я, лицарської звитяги, швидшої Перемоги і Господнього захисту!

Слава Україні!

Слава Українським героям!