Щороку в другу суботу березня в Україні святкують День землевпорядника
Сучасний землевпорядник – це фахівець в галузі державного управління, економіки, екології, права, сільського господарства, територіального планування, геоінформатики, який має вміти якісно і на високому кваліфікаційному рівні готувати управлінські й проектні рішення, розробляти документацію із землеустрою.
Саме від вас, шановні землевпорядники, залежить щоб земля використовувалася раціонально і ефективно. Від вашого професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля та в якому стані вона буде передана нащадкам.
Щиро вітаємо вас з професійним святом та бажаємо миру, добра, злагоди. Хай доля буде щедрою на добрих друзів та міцну родину! Зі святом!
З повагою,
голова Коростенської районної
державної адміністрації
Юрій ТАРАСЮК