15 березня своє професійне свято відзначатимуть працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!

Дата: 14.03.2020 07:50

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Упевнені, що ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя наших жителів, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширення асортименту послуг, наближення їх якості до міжнародних стандартів.

У ваше професійне свято щиро бажаємо вам міцного здоров'я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

З повагою,

голова Коростенської районної