Шановні відвідувачі центру надання адміністративних послуг при Коростенській районній державній адміністрації!

Дата: 16.03.2020 12:13

У зв’язку з існуванням загрози поширення коронавірусу COVID-19, грипу та ГРВІ, похід в державний орган для отримання адміністративної послуги – це зайвий ризик для всіх нас.

До закінчення карантину просимо по можливості, уникнути особистого відвідування Центру надання адміністративних послуг без нагальної потреби.

Терміново потрібна консультація з питань отримання адміністративної послуги? Хочете перевірити готовність документа?

Зверніться за консультацією за телефоном: 04142-5-09-16
або на електронну адресу: kor_cnap@ukr.net чи на сторінку в соціальній мережі Facebook.

Перелік послуг, а також необхідні бланки заяв та інформаційні картки розміщенні на веб-сайті Коростенської районної державної адміністраціі за посиланням.

Будьте відповідальні! Бережіть себе та близьких людей!