Встигніть подати заявки для участі у Національному проєкті «Берегиня України»

Дата: 16.03.2020 12:42

3 метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя відродженню та звеличенню Батьківщини добрими справами Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» за підтримки та участі представників офісу Президента України, Верховної Ради України, органів державного управління та місцевого самоврядування, громадських об’єднань проводитиме IV Національний проєкт «Берегиня України».

Проєкт розповідає про невтомних, мудрих, талановитих українок, які нарівні з чоловіками, а часом і випереджуючи їх, досягають значних успіхів, поєднуючи наполегливу працю і любов до України, возвеличують націю, множать здобутки.

За три роки проведення заходу Організаційною радою Проєкту було відзначено та вшановано близько 500 кращих представниць української нації народним визнанням «Берегиня України» з врученням ордену, почесної грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книгою пошани.

Інформацію про кандидатів на нагородження можна подати до 24 березня.

Урочистості відбудуться у травні 2020 року в місті Києві.

Детальніше про відзнаку читайте ТУТ