На Житомирщині поліцейські психологи радять жителям області підтримувати не лише фізичне, а й емоційне здоров’я
Загальна ситуація поширення CORONA-вірусу та заходи довкола неъ не можуть не впливати на настрій та загальний стан людей. Однак кожен з нас може зробити багато речей для захисту себе і близьких.
Слід пам’ятати, що фізичне здоров’я тісно переплітається з нашим психоемоційним станом. Так, тривалі хвилювання і пригнічений настрій вводять людину у стресовий стан. А це, у свою чергу, дещо гальмує імунітет людини, тож ризик захворіти збільшується. Саме тому зараз дуже важливо, насамперед, залишатися емоційно здоровими! Але як це зробити, коли багато людей навколо налякані?
По-перше, покладайтеся лише на перевірені джерела інформації (https://bit.ly/39YDGj0). Панічні дзвінки знайомих і недостовірні повідомлення у соцмережах лише шкодять нашому емоційному здоров’ю. У свою чергу, самі діліться лише перевіреною інформацією.
Зменшіть кількість часу, проведеного за читанням новин та в соцмережах. Зрозумійте, епідеміологічна ситуація щохвилинно не змінюється, а перевантаження свідомості панічною інформацією посилює занепокоєння та почуття незахищеності.
Слідкуйте за своїм здоров’ям, дотримуйтесь правильного режиму сну та раціонального харчування, їжте більше вітамінів, зміцнюйте імунітет та більше відпочивайте. Займіться своєю улюбленою справою, приділіть більше уваги сім’ї та чітко дотримуйтесь рекомендацій медичних працівників.
Пам’ятайте, паніка ще жодного разу не врятувала людей від епідемій, навіть навпаки ускладнювала ситуації. Нас врятує лише здоровий глузд та інтелект! Замість того, щоб збирати та передавати інформацію у соціумі, «включіть» розум і створіть алгоритм дій та правил, щоб вберегти себе та своїх близьких від хвороби. Лише так можна подолати невидимого ворога.
Будьте здорові!!!
Відділ психологічного забезпечення поліції Житомирської області