Соціальний супровід сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 14.02.2020 15:00

Соціальний супровід є формою соціальної підтримки та передбачає надання конкретній особі чи сім'ї комплексу соціальних послуг. З метою подолання життєвих труднощів, мінімізації негативних наслідків, розв'язання проблем сім'ї районний центр соціальних служб на даний час здійснює соціальний супровід 10 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Протягом січня-лютого поточного року вирішувалися проблемі питання сімей щодо вчасного відвідування неповнолітньою дитиною Коростенського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області, недопущення пропусків дитиною навчальних занять, недопущення самовільного залишення дитиною місця проживання без дозволу батьків, недопущення зловживання батьками алкогольними напоями, отримання консультації психолога, отримання юридичної консультації, підключення електроенергії до житлового будинку, вступу у спадщину, влаштування дитини в інституційний заклад у зв’язку зі станом здоров’я дитини, надання гуманітарної допомоги, забезпечення відвідування занять в ІРЦ, забезпечення паливом, встановлення огорожі навколо домогосподарства, відвідування батьками дитини, яка знаходиться в інституційному закладі, проведення косметичного ремонту в будинках, отримання державних соціальних допомог та виплат тощо.

Проводилась індивідуальна робота з батьками щодо відповідального виконання батьківських обов’язків, підвищення виховного потенціалу сім’ї.

Для вирішення проблем сімей районний центр соціальних служб взаємодіяв з центром безоплатної вторинної правової допомоги м.Коростень, Коростенським відділом поліції, центром соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростень, Житомиробленерго, службою у справах дітей, управлінням праці та соціального захисту населення, сільським радами району.

Соціальна робота з сім’ями продовжується.