Профілактика соціального сирітства

Дата: 19.03.2020 16:15

В сучасних умовах нашого суспільства проблема сирітства стає дуже поширеною. Соціальні сироти - це особлива соціально-демографічна група дітей, які в наслідок соціальних, економічних та морально-психологічних причин залишились сиротами при живих батьках. З метою сприяння зміцненню інституту сім’ї при жіночій консультації КЗ «Коростенська центральна районна лікарня» Коростенської районної ради діє консультаційний пункт Коростенського районного центру соціальних служб.

В ході роботи консультаційного пункту, який діє один раз на тиждень, фахівцем із соціальної роботи районного центру соціальних служб проводиться індивідуальна робота   щодо забезпечення соціальної підтримки вагітних жінок. З вагітними жінками проводяться бесіди та консультації з питань запобігання соціальному сирітству, формування відповідального батьківства, виховання та догляду за новонародженою дитиною, популяризації здорового способу життя.

Робота Консультаційного пункту Коростенського районного центру соціальних службпри жіночій консультації КЗ «Коростенська центральна района лікарня» Коростенськоїрайонної ради направлена на формування засад відповідального, усвідомленого батьківства, запобігання соціального сирітства.

Коростенський районний центр соціальних служб