У Коростені оперативники розшукали квартирного злодія

Дата: 20.03.2020 09:17

Поліцейські встановили причетність 31-річного жителя районного центру до крадіжки майна з приватного помешкання. У чоловіка вилучили викрадене. Триває досудове розслідування.

На початку березня до поліції звернувся 21-річний житель м. Коростеня із повідомленням про крадіжку з його житла. Хлопець розповів, що вранці пішов з дому у справах, а коли за кілька годин повернувся – виявив зникнення з квартири ноутбука, 1800 гривень та інших власних речей. Однак, за його словами, не помітив пошкоджень на вікнах чи дверях.

На місці події поліцейські з’ясували, що зловмисник потрапив до квартири, підібравши ключа до вхідних дверей. Відомості про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

У ході проведених оперативно-розшукових заходів розшуківці з’ясували, що до вчинення крадіжки причетний 31-річний житель райцентру. 18 березня поліцейські встановили його місце знаходження та вилучили у чоловіка чужий ноутбук та інші речові докази. Він визнав свою провину.

Нині триває подальше досудове розслідування. Відповідно до чинного законодавства чоловікові може загрожувати від 3 до 6 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

© Головне управління Національної поліції в Житомирській області: https://zt.npu.gov.ua/news/novini-z-rajoniv/u-korosteni-operativniki-rozshukali-kvartirnogo-zlodiya-190320/?fbclid=IwAR2clM77O6I8l4MJ4DTIr9zYPTz-MJo129vTjtVCOqCEyzNzEH1-YlDPF-E