В евакуйованих українців з Латвії коронавірусу не виявлено

Дата: 24.03.2020 09:16

МОЗ повідомляє: У пасажирів потяга, який евакуював українців з Латвії, коронавірусу не виявлено. Потяг з Риги вже прибув до Києва. Всі пасажири пройшли температурний скринінг. У 5 людей було встановлено підозру на COVID-19. Їм провели швидкі тести на коронавірусну інфекцію. На час їх виконання потяг лишався на санітарній зупинці.

Результати швидких тестів на COVID-19 у всіх 5 пасажирів негативні, тобто коронавірусної інфекції не виявлено. Всі евакуйовані підписали обов’язкову інформовану згоду на самоізоляцію, за ними буде вестися медико-санітарний нагляд.

Нагадаємо про те, що є Інструкція від МЗС та МОЗ України для тих, хто повертається з-за кордону.