У Житомирській ОДА відбувся щоденний брифінг про ситуацію з коронавірусом в області

Дата: 24.03.2020 15:06

Ще у 2 жительок Житомира експрес-тест підтвердив діагноз Covid-19. Про це говорили в облдержадміністрації сьогодні, 24 березня, під час щоденного онлайн-брифінгу за участю голови ОДА Віталія Бунечка, Житомирського міського голови Сергія Сухомлина та начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

Голова ОДА повідомив, що станом на 09.00 24.03.2020р. в області було зареєстровано 2 лабораторно підтверджених випадки COVID-19 (1 летальний у м.Радомишлі, 1 – у м.Житомирі). А станом на 12.50 24.03.2020 експрес-тести показали позитивний результат ще у двох житомирянок. Тривають лабораторні дослідження.

Віталій Бунечко також поінформував журналістів про те, що сьогодні Житомирська область отримала понад 13,7 тис. різних найменувань медичних засобів для боротьби з коронавірусною інфекцією.

«Ми отримали першу партію медичних засобів для боротьби із коронавірусом із Китаю, яка вкрай необхідна для поповнення запасів у лікарнях Житомирщини. Частину цих засобів розподілять між лікувальними закладами області, залишок зберігатиметься на базі спеціального медичного постачання», – розповів голова ОДА Віталій Бунечко.

Відео за посиланням на ФБ

Довідково. 24.03.2020 Житомирщина отримала такі медичні засоби:

• понад 1 тис. 750 тест-системи для ПЛР-аналізу, частину з цих тестів направлять до Житомирського обласного лабораторного центру;
  • 5 тис. експрес-тестів, що дозволять виявити недугу в перші дні захворювання;
  • 500 біокостюмів, 75 з яких направлять до Головного управління Нацполіції в Житомирській області;
  • 6 тис. захисних масок для лікарняних закладів та правоохоронців;
  • 500 костюмів, з яких 75 одиниць направлять до Головного управління Нацполіції в Житомирській області.