Ситуація щодо коронавірусу на Житомирщині станом на 25 березня

Дата: 25.03.2020 10:21

Станом на 09.00 25.03.2020 в області залишаються зареєстрованими 2 лабораторно підтверджених випадки COVID-19: летальний випадок у жительки м.Радомишля та у жителя м.Житомира, який залишається на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КУ «Лікарня No 1» м.Житомира (зареєстрований 19.03.2020).

Про це повідомляє ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Всього за період моніторингу за станом захворюваності на COVID-19 (з 29.01.2020 по 25.03.2020) надійшов матеріал з підозрою на захворювання від 29 хворих, в тому числі 2 вищезгадані лабораторно підтверджені випадки (з 9 адмінтериторій): Радомишльський – 1, Ємільчинський – 2, Хорошівський – 2, Андрушівський – 3, Бердичівский – 5, Новоград-Волинський – 1, Народицький – 2, Брусилівський – 2, Коростенський – 1, м. Житомир – 10.

За минулу добу (24.03.2020) досліджувався матеріал від 4-х хворих: 2 випадки м. Житомир, 1 – Бердичів, 1 – Хорошівський район. За результатами досліджень COVID-19 не виявлено у 2-х випадках (по 1 випадку – м. Житомир та м. Бердичів), матеріал від інших 2-х хворих залишається в роботі.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах карантину та підвищеної готовності: створені мобільні групи, відбувається чергування фахівців в позаробочий час та у вихідні дні. Протиепідемічні заходи у вогнищах інфекції тривають.

Нагадуємо, що у Житомирському центрі громадського здоров`я за номером телефону 44-85-62 працює «гаряча лінія» з питань коронавірусу.