Наталія Остапченко поінформувала щодо ситуації по коронавірусу в Житомирській області

Дата: 25.03.2020 14:37

Станом на 09.00 25 березня є лише 2 лабораторно підтверджені випадки захворювання на COVID-19: у жительки м. Радомишля, яка померла 13 березня 2020 року, та у жителя м. Житомира, який знаходиться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КУ «Лікарня №1» м. Житомира.

Про це говорили в облдержадміністрації сьогодні, 25 березня, під час щоденного онлайн-брифінгу за участю заступниці голови ОДА Наталії Остапченко та начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

“За минулу добу досліджено матеріали від чотирьох хворих: 2 випадки у місті Житомир, 1 – у місті Бердичів та 1 – у Хорошівському районі. Лаборатрно від’ємний результат у двох випадках: 1 – у місті Житомир та 1 – у Хорошівському районі. Два інші випадки додатково досліджуються”, – зазначила заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

Заступниця голови ОДА ще раз закликала жителів області бути соціально відповідальними та дотримуватися режиму карантину.

Нагадаємо, що вчора, 24.03.2020, Житомирщина отримала першу партію медичних засобів для боротьби з COVID-19.

Довідково. Для профілактики захворювання на коронавірус необхідно дотримуватися основних правил:

• мийте руки теплою водою із милом (мінімум 20 с) чи обробляйте їх антисептиком із вмістом спирту не менше 60%;
  • уникайте близького контакту з людьми із симптомами ГРВІ;
  • у разі появи перших симптомів ГРВІ залишайтеся вдома та невідкладно зателефонуйте сімейному лікарю.

З питаннями щодо методів забезпечення себе та близьких від захворювання, яке може викликати коронавірусна інфекція, телефонуйте на «гарячу лінію» за номером телефону: (068) 982 47 81   та  (0412) 44 85 62.