До відома жителів Коростенського району!

Дата: 26.03.2020 12:28

Районна державна адміністрація інформує, що з метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації у районі та місті, на виконання рішення засідання обласного оперативного штабу щодо запобігання поширенню випадків захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 на території області та району доступ до приміщень державних установ на території району обмежено.

У зв’язку із цим звернення громадян до райдержадміністрації приймаються електронною поштою: krda@krstrda.zht.gov.ua або через офіційний сайт Коростенської РДА за посиланням: https://korostenska-rda.gov.ua в рубриці "Контакти".

Також на сайті РДА ви можете написати особисте або публічне звернення до посадовців в рубриці "Зверення до посадовця".

За консультаціями звертатися по тел.:
- приймальня РДА (04142) 4-10-13
- реєстратура центру первинної медико-санітарної допомоги – (04142) 2-31-76

- телефонний довідник лікарів Коростенського районного ЦПМСД Коростенської районної ради

З інших питань щодо роботи структурних підзроздів РДА, установ та організацій телефонуйте за номерами вказаними у телефонному довіднику.

Якщо все ж таки вам довелось звернутись до утанов та організацій безпосередньо, дотримуйтесь  будь ласка пам’ятки для відвідувачів та адміністрації закладів торгівлі, аптек та автозаправочних станцій.