За повідомленням рятувальників Коростенщини впродовж доби вогнеборцями Житомирщини ліквідовано 29 займань сухостою

Дата: 26.03.2020 15:54

Працівники ДСНС роблять все можливе аби ліквідувати пожежі. Ситуацію коментує голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк.

«Так далі продовжуватись не може. Це людська безвідповідальність. Сьогодні ми працюємо над тим, щоб створити виїзну робочу групу з виявлення та попередження підпалів сухої рослинності, до якої залучатимемо працівників правоохоронних органів, ДСНС, працівників відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з провоохоронними органами Коростенської районної державної адміністрації». – відзначив голова адміністрації.

Головна мета створення такої мобільної групи, за словами очільника району, не просто виявлення підпалів, а в першу чергу реальне покарання для підпалювачів.

«Вони мають понести покарання за свої діяння в рамках порушення проти них адміністративних справ. Час діяти жорстко і без вмовлянь!», – наголосив Юрій Тарасюк.

Фото Рятувальники Коростенщини