Культуротворчий процес триває незважаючи на карантин

Дата: 31.03.2020 16:31

На сьогоднішній день в умовах карантину живе і працює вся країна. Торкнулися обмежувальні заходи і сфери культури.

Фото з архіву

Так, на час дії карантину призупинено навчання в Грозинській ДМШ, проведення культурно- мистецьких та спортивних заходів, обслуговування читачів. Але безпосередній культуротворчий процес триває.

На дистанційну форму роботи перейшли викладачі музичної школи, творчі працівники Коростенського районного будинку культури та працівники районної книгозбірні, працівники культури на селі.

"Нині є час для того, щоб в спокійній атмосфері попрацювати над сценаріями майбутніх свят та концертів, пошукати репертуар для аматорських колективів та окремих виконавців, пофантазувати на тему сценічних костюмів, оформлення сцени та робочих кабінетів, навести лад в костюмерних, а методистам районних установ – створити нові методички на допомогу колегам з сільських закладів культури, попрацювати над темами нових семінарів і практикумів", - коментує роботу закладів культури в умовах карантину завідувач сектору культури, молоді та спорту Коростенської РДА, заслужений працівник культури Лариса Бондар.