Коростенський МРВ посилює протиепідемічні заходи

Дата: 01.04.2020 12:28

У зв’язку з загостренням ситуації, пов’язаної з поширенням випадків гострої распіраторної хвороби спричиненої коронавірусомCOVID-19, з метою своєчасного і повного проведення профілактики, у Коростенському МРВ вжито додаткових заходів з організації роботи.

Проведено роз’яснювальну роботу з персоналом щодо індивідуальних засобів захисту, щоденно здійснюється температурний скринінг,  провітрюються службові приміщення, роздруковано інформаційні постери та нагадування про безпеку клієнтам пробації, наявні засобидезінфекції, спиртовмісні антисептичні засоби.

Завдяки Профспілковій організаціїта філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області було додатково забезпечено працівників Коростенського МРВ антисептичними засобами.