Карантин вніс зміни в роботу Коростенської районної книгозбірні

Дата: 01.04.2020 15:41

Під час оголошеного карантину колектив бібліотеки займається внутрішніми роботами: упорядковуються та поновлюються новими матеріалами книжкові виставки, каталоги та картотеки, проводиться робота з книжковим фондом – вилучається морально застаріла та фізично зношена література та складаються акти для списання цих книг. Бібліограф та методист має тепер більше часу для того щоби написати нові сценарії та розробляти новіметодичні матеріали (теми цих матеріалів ми висвітлимо пізніше).

Ми всі дотримуємось правил безпеки – працюємо в захисних масках, знаходимось не менше одного метра один від одного, і більш того, кожна працівниця обрала окрему локацію і виконує свій об’єм робіт. Активно ведеться санітарно-гігієнічна обробка дезінфікуючими засобами приміщень бібліотеки, книжкових стелажів, полиць тощо.

Фото без описуФото без опису

На період карантину подовжено термін для користування документами (книгами) безкоштовно.

Тож, шановні користувачі, дякуємо вам за розуміння ситуації, ми дуже за вами сумуємо. Щойно епідемія відступить, бібліотека буде рада зустріти вас!

Будьте здорові!