Інформація про начебто продовження загальнонаціонального карантину до 15 травня 2020 року та відміну ЗНО - ФЕЙК

Дата: 02.04.2020 14:30

Наразі вона активно поширюється у батьківських та вчительських групах з посиланням на Фейсбук-сторінку МОН. Однак ця інформація НЕ відповідає дійсності.

2 квітня Уряд визначив, що карантин триватиме до 24 квітня 2020 року. (bit.ly/2wBaTmi) Ця дата наразі залишається незмінною. Якщо Уряд ухвалить рішення про продовження карантину, Міністерство освіти і науки повідомить про це на офіційних ресурсах, а також надішле відповідні листи місцевим управлінням освіти.

Представники МОН неодноразово наголошували, що 2020 року вступ до вишів відбуватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Тож відмінна ЗНО - є неприпустимою.

Зберігайте спокій та довіряйте тільки ОФІЦІЙНИМ джерелам.

Уся важлива інформація розміщується на офіційному сайті МОН https://mon.gov.ua та в соціальних мережах Міністерства:
?Facebook: facebook.com/UAMON
?Telegram: t.me/UAmonogram