Національною мережею продуктових магазинів АТБ розпочинається забезпечення продуктовими наборами громадян похилого віку

Дата: 02.04.2020 14:56

Управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації повідомляє, що у зв’язку з короновірусною інфекцією Національною мережею продуктових магазинів АТБ з 3 квітня 2020 року розпочинається забезпечення продуктовими наборами у вигляді благодійної акції громадян віком понад 80 років, громадян похилого віку, які потребують догляду, та осіб з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні соціальної служби району.

Формування списків зазначених осіб здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенського району за сприяння сільських рад.

Просимо долучитися до вирішення питань підтримки даної вразливої категорії громадян керівників  підприємств, установ, організацій різних форм власності. Отож,   не будьте осторонь у такий тяжкий час.