Коростенська районна державна адміністрація повідомляє про результати конкурсного відбору суб'єкта оціночної діяльності

Дата: 07.04.2020 14:58

06  квітня  2020 року  в  приміщенні  райдержадміністрації  було проведено  конкурс  по  відбору суб’єкта  оціночної  діяльності  з  метою проведення   незалежної   оцінки   нерухомого майна  – житлових  будинків   з господарськими   будівлями  та  спорудами,  що   розташовані  за адресою : вул.  Шкільна,  будинок  17,   с. Сарновичі,  Коростенського району, Житомирської області;  вул. І.Богослова, 37, с. Берестовець, Коростенського району, Житомирської області; вул.Корольова, 3, с. Берестовець,  Коростенського району, Житомирської області, які перебували у приватній власності та залишені громадянами у разі використання права на переселення.

Претендентами, які подали заяви для участі у конкурсі були: «ФОП Антонюк Олексій Юрійович» та  «ФОП Селюк Михайло Олексійович″ .

Рішенням комісії визнано «ФОП Селюк Михайло Олексійович» переможцем  конкурсу з яким буде укладено договір на проведення незалежної оцінки нерухомого майна – житлових будинків з господарськими будівлями та спорудами,  які розташовані на забрудненій території.

Начальник  управління праці та соціального захисту населення

Лілія СИТНІК