Великдень онлайн на Житомирщині: дивіться ПРЕМ’ЄРУ соціального відеоролика

Дата: 09.04.2020 10:47

Представники релігійних організацій Житомирщини закликають жителів області долучатися до Богослужіння онлайн. Про це вони говорять у новому соціальному відеоролику «Великдень онлайн».

Учасники відео наголошують, що в умовах дотримання карантину церковні обряди Великоднього періоду за участю вірян будуть обмежені!

Ролик відзнято в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо необхідності дотримання режиму карантину з метою попередження поширення в Житомирській області коронавірусної інфекції.

Автори ідеї – управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА.

Ролик відзнято телеканалом Союз-TV.

Відеоролик «Великдень онлайн» можна переглянути на каналі ОДА в YouTube та в ефірі телеканалів області

Як проходили зйомки відеоролика дивіться ТУТ.

Нагадаємо, що на обласних телеканалах буде організовано пряму трансляцію святкових Великодніх богослужінь на Житомирщині.

#ВЕЛИКДЕНЬОНЛАЙН