На період дії карантину на території Коростенського району заборонено проведення всіх масових заходів

Дата: 10.04.2020 11:29

З 09.04.2020 р. на період дії карантину заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів на території Коростенського району.

Відповідне розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації №86 від 06.04.2020 р. було оприлюднене на офіційному сайті адміністрації.

Основні пункти розпорядження стосуються:

• Заборони проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних,соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів на території Коростенського району з 08.04.2020р. на період дії карантину.
  • Заборони масових відвідувань кладовищ на території Коростенського району з 08.04.2020р. на період дії карантину, крім прибирання та відвідування могил, з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту, у кількості не більше 2-х осіб біля однієї могили.
  • Заборони під час прибирання та відвідування могил вживання алкогольних напоїв та споживання їжі.

Відповідно до розпорядження голови Коростенської РДА

Голови виконавчих комітетів сільських рад мають:

1. Забезпечити прибирання кладовищ на території сільських рад до заходів проведення поминальної неділі;

2. Встановити попереджувальні покажчики про обмеження доступу громадян на територію кладовищ на період дії карантину.

Коростенський відділ поліції ГУНП України в Житомирській області:

1. Забезпечує охорону публічного (громадського) порядку впродовж Великодних свят цілодобово, поминальних днів на кладовищах розташованих на території Коростенського району з 07.00 год до 19.00 год;

2. Здійснює контроль за дотриманням заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2020р. № 255 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211».

Священнослужителям християнських конфесій та церков району рекомендовано довести до відома жителів району інформацію про обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів.

Ознайомитись з текстом розпорядження також можна за посиланням.