Щиро вітаємо зі світлим святом Воскресіння Христового усіх християн, хто святкує за Григоріанським календарем!

Дата: 12.04.2020 08:38

Кожен знаходить у ньому особливий зміст і ми дякуємо Господу Богу за його захист, підтримку та любов, які допомагають нам у цей непростий для країни час.  Великдень – це остаточна перемога добра, сили віри, чистоти душі, світлих прагнень та розуму.

Вкладаючи великий зміст у життя людей, даючи приклад високого сходження до духовних цінностей, які тримають цей світ, Господь щоденно зміцнює кожного з нас на дорозі до правди, справедливості, істинної любові та істинної радості.

Зичимо усім здоров’я, щастя, добра, миру, успіху! Нехай Господь Благословить Хмельниччину, всю Україну! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, голова

Коростенської районної державної адміністрації