COVID-19 на Житомирщині: 20 нових випадків захворювання станом на 12 квітня

Дата: 12.04.2020 11:00

На Житомирщині за минулу добу зареєстровано 20 нових  випадків захворювання на COVID-19. І станом на 9 годину 12 квітня в області вже 94 лабораторно підтверджених випадки.

Нові випадки зареєстровані у Коростенському (м. Коростень) та Бердичівському районах - по 8 випадків, 2 випадки у Житомирі та по 1 випадку в Пулинському та Овруцькому районах.

Отож, найбільша кількість заражень  COVID-19 у таких районах: Бердичівський - 24 випадки, Коростенський – 22 випадки та Малинський - 21 випадок.

В Житомирі зареєстровано  11 випадків, 7 випадків у Коростишівському районі, по 2 випадки у Радомишльському, Овруцькому та Черняхівському районах , по одному випадку у Пулинському, Новоград - Волинськом та Житомирському районах.

Три летальних випадки – два в Бердичівському районі (1.04. та 9.04. 2020 року) і один випадок у Радомишльському районі (27.03.2020 року). Випадків одужання ще не зафіксовано.

За минулу добу надійшло 28 термінових повідомлень на підозру COVID-19, 20 з яких виявились позитивними. Усього за період моніторингу з 29 січня по 9 годину 12 квітня надійшло 256 термінових повідомлень на підозру захворювання.

Вікова структура захворюваності по  області:

• 0-17 років- 5 випадків
  • 18-29 років -10 випадків
  • 30-49 років – 35 випадків
  • 50-59 років – 24 випадків
  • більше 65 років – 20 випадків

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОВ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторного центру.

Нагадаємо, що з 6 квітня Уряд ввів нові обмежувальні заходи і за  порушення карантинних заходів передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Пресслужба обласної ради