Володимир Арешонков: Щоб пережити цей непростий період - маємо підтримати соціально вразливі категорії населення

Дата: 14.04.2020 13:17

Сьогодні служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації отримала 60 продуктових наборів для сімей, діти з яких стоять на обліку в службі як такі, що опинились в складних життєвих обставинах або мають ризик потрапляння в складні життєві обставини від народного депутата України Володимира Арешонкова.

«Щоб пережити цей непростий період мусимо об’єднати зусилля всіх, хто має якусь можливість підтримати соціально вразливі категорії населення, яким зараз особливо скрутно. Зараз вдалось закупити продуктові набори для тих, хто перебуває в скрутних життєвих обставинах. Їх не так багато як би хотілось, але це лише початок», – пише на своїй офіційній сторінці у Фейсбук народний обранець.

Відзначимо, що продуктові набори будуть розвезені працівниками служби у справах дітей по району в найкоротші терміни.