Важливість дотримання обмежувальних заходів на Великодні свята обговорили під час всеукраїнської селекторної наради

Дата: 14.04.2020 16:07

Для країни настає дуже відповідальний тиждень. Потрібно максимально дотриматися всіх карантинних заходів. Громадяни мають розуміти, що наразі найкращий варіант – це залишатися вдома.

Про це йшлося сьогодні, 14 квітня, під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в режимі відеоконференції з представниками усіх регіонів країни. Так, участь у нараді взяли голова ОДА Віталій Бунечко, перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко та заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

Серед основних завдань для влади на місцях – це пояснювати людям про важливість дотримання усіх карантинних обмежень. Також приділили особливу увагу питанню обсервації громадян, які повертаються до країни. По-перше, всі вони мають обов’язково піти на обсервацію, підписати на це згоду. В кожній області повинні бути підготовлені місця для обсервації людей.